Trenerzy przyciągnąć uwagę wszędzie. Chelsea Liverpool witamy w przeboju

Bratysława. uchwyty palm, krzyczy z jej płuc. Czasem nawet wyskakuje. Jürgen Klopp obchodzi celem jego zespołu jest zawsze emocjonalne.

Jego odpowiednik Mourinho przeważnie tylko ręka uniosła się w powietrze i utrzymać powagę. Obie są różne, ale przyciągają uwagę, gdziekolwiek się znajdują.

„Nie mów, że jestem arogancki. I był zwycięzcą Ligi Mistrzów i myślę, że jestem Special One (Pan wyjątkowe, red. Wyd.), „Wymowa 2004 Memorial słowa trenera José Mourinho się.

Gdy przyszedł do Liverpoolu Jürgen Klopp dziennikarzy zapytali go, jak atrybuty są dotarcia do niego. „Ja jestem normalny. Jestem całkowicie normalny facet z Czarnego Lasu „, powiedział.

niemiecki przed ich przybyciem w Anglii spędził siedem lat w Mainz i Dortmund.José Mourinho do zmian nie może trwać jeden klub więcej niż trzy sezóny.Nebol teraz

Zarówno trenerzy są w stanie rywale spotykają się po raz piąty. Wszystkie cztery poprzednie spotkania rozgrywane były w sezonie 2012/2013. Klopp, który siedzi na ławce Dortmund w grupie Ligi Mistrzów zdobył przeciwko Mourinhovmu Real Madryt czterech punktów.

Ich zespoły spotkały się także w półfinale. Roberta Lewandowského cztery cele na ziemi niemieckiej postanowił zakończyć doubleheader. Droga do snu udaremnione Klopp trofeum w finale dla graczy Bayernu Monachium.Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z abonament miesięczny abonament miesięczny od 0,98 € 0,98 € Zamów Cena ważnego dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone