Sparta Pilsen na grze Losowanie

Chociaż Plzeňští ołów przed niedzielnym hitu wiosny w Sparta tabeli ligi na osiem punktów i ewentualnej związać je wygodnym ołowiu ograniczone do losowania w Letna zdecydowanie nie odtwarzać zamierzają.

„Jestem pewien, że nie będą że chcemy podkreślić. Chcemy wygrać każdy mecz. zobaczymy na koniec, mimo że jest to punkt będziemy wam powiedzieć, że może być dobrze. Ale teraz nie zamierzamy wygrać „ powiedział klubu internetowej pomocnik Patrik Hrošovský.

„ołów jest dobre, ale nie są tam po prostu grać.Postaramy się wygrać, aby prowadzić nawet większe, „, dodając kolejny pomocnik Daniel Kolář.

Jeśli Sparta w środę wygrał Dukla do Pilzna w razie zwycięstwa w Sparcie już wcześniej z okazji obrony tytuł. „przez długi czas wydawało się, że ta możliwość była w grze. Podczas gdy walka z Dukli odwrócił się, ale dla nas nie ma zbyt wiele zmian. Dla nas największym rywalem Sparta, i chcemy utrzymać bicie. Jeśli mamy być pierwszy świętować w lecie lub w innym miejscu, nie ma znaczenia. Chcemy tam wygrać i potwierdzić nasze pierwsze miejsce w tabeli „ Hrošovský powiedział.

hitem był bardzo zadowolony. ” Spotkanie ze Sparty jest specyficzny. To trochę inna gra niż jakiekolwiek inne miejsce w lidze, a ja czekam na niego.Mamy po wszystkim, po prostu więcej motywacji i myślę, że te walki można porównać do gry w Europie, zderzają się z najlepszych zespołów w tym kraju „ powiedział słowacki pomocnik.

Według Kolar niedzielnym pojedynku nie będzie walczyć o tytuł klucz. „te gry grałem tyle w jego karierze, a to moim zdaniem nie ma decydującego meczu. Krytyczne to te, których oczekuje się wyraźnie wygrać, byłoby to łatwe, w suchym koszuli. Te gry w długim konkursie decydują, kto odniesie sukces, a kto nie, „ oznaczało Kolar.

Victoria będzie Letna spodziewać wrogiej atmosfery. ” Myślę, że ważne jest, aby grać w tych meczach zdyscyplinowany. Na jesieni nie dostać czerwoną kartkę, ale udało nam się wygrać.Teraz byłoby lepiej, gdyby udało nam się go odtworzyć bez czerwonej kartki. „ Hrošovský powiedział.