Aguero: Manchester’ll iść prosto do Independiente

Dzisiaj niejeden słuchacz podczas wywiadu z argentyńskie stacji radiowej Independiente en la Uno zaskoczony Sergio Agüero. Elite napastnik Manchesteru City na Etihad Stadium rzekomo zgodne z istniejącej umowy, niezwłocznie po jej wygaśnięciu – innymi słowy, rok po mundialu w 2018 roku – ale wrócił do ojczyzny, a konkretnie w piersi Independiente…

Agüero tylko w podczas nadchodzącego mistrzostw świata będzie obchodzić 30. urodziny jeszcze, ale oczywiście w Europie znacznie dłużej nie zamierza się zatrzymać.

Obecnie obowiązujące umowy, która gwarantuje tygodniowy dochód 150 tys przynajmniej EUR funtów, mówi się, że jego ostatni na starym kontynencie.

„Wiele z nich zostało w ostatnich tygodniach napovídáno na mój nowy kontrakt, ale nie zwracał uwagi.Ja sam mam wątpliwości, że tak szybko, jak mój kontrakt po mundialu skończy, pójdę do Independiente „ powiedział energicznie Agüero, który rzekomo Miasto od lutego próbuje przekonać rozszerzenia.

Ostatnio były Forvard Atletico Madryt, obywateli w roku 2011 doszedł do 38 milionów funtów, umieścić pióro dwa lata temu.


I chociaż teraz reporterów jego wypowiedzi na temat SM zrobiła trochę bałagan, Man City wcześniej potwierdził, że jego kontrakt trwa aż do lata w 2019 roku

„Wszyscy w klubie jest miłe dla mnie tutaj, to zawsze mówi, że nie będzie bronić, jeśli chodzi o ofertę transferu.Ale gdzie miałbym jechać do Europy? “

Agueo ma jeszcze sporo czasu, aby zostawić to w bladoniebieskim kolorze Manchester stały utwór.Już za minutę wśród największych zabójców w historii konkursu, a tym, co dotyczy samego klubu, zostawiła go trafić tylko 50 razy, aby wyrównać rekord strzelanie Erica Brooka (178 goli konkurencyjne).

Często rannych Agüero już wcześniej powiedział, że jest z powrotem do Argentyny nie chce powrócić zbyt stary, więc jego zdecydowany planu na drugi rzut oka nie brzmi tak zaskakujące.

pochodzący z Quilmes ma Independiente szczególne stosunki odkąd El Rojo zdobyłem główną debiut ligowy Niedługo po obchodach 15. urodzin.Ostatnio, w związku z tym, na przykład, przyczyniły się do budowy nowego kompleksu treningowego, podczas gdy jego brat Gastón del Castillo pracuje w lokalnej Beck.

Najlepsi zwycięzcy sedminásobných Sergio Agüero w Copa Libertadores sadzone ładne 23 gole w 54 startów, w tym piersiach solówką w derbach miasta przeciwko Racing Club, gdy miał zaledwie 16 lat (patrz poniżej).

Dla pieniędzy wyrwanych z jego przejściem do Atletico Madryt, z którym właśnie przeszedł dekadę, a następnie Independiente zapłacił znaczną część przebudowy stadionu, jednak w przypadku braku Agüerově El Rojo wygrali tylko jedno trofeum dla zwycięzcy Copa Sudamericana 2010 roku tytuł liga czeka na prawie piętnaście lat

Agüerův najbardziej znanym celem w jersey Independiente.


Zobacz również porter bałtycki: http://www.browarmaryensztadt.pl/piwa