Ka Sosnowe

Ka Sosnowe

W pokoju dziecięcym, oprócz praktycznych mebli, nie może zabraknąć funkcjonalnych akcesoriów ozdobnych charakterze. Jak po 2 tygodniach chcieliśmy się rozliczyć za część wykonanej pracy (3,5k), to pani “Grażyna” mało się przez telefon nie popłakała i zaczęła narzekać na to, że za wolno robimy (no tak, bo budowlaniec to powinien zapieprzać po 12h, 6 dni w tygodniu) i że ona się boi, że weźmiemy kasę i uciekniemy (XD). No ale jak zaproponowaliśmy jej umowę i powiedzieliśmy, żeby ją zabrała razem z pieniędzmi, to już jej przeszło i dała nam pieniądze i dosłownie prosiła nas to, żebyśmy jej z tym remontem nie zostawili, no ale umowy jednak nie przyniosła. Nie ogarniam niby jaka była by logika w tym, żeby po wykonaniu najgorszej pracy takiej jak narożniki, przygotowanie ścian i inne takie tego typu rzeczy mielibyśmy sobie odpuścić ten ostatni tydzień w którym zostały nam praktycznie same “metry” przez co zarobimy prawie tyle co przez ostatnie dwa tygodnie. No ale jakoś tam specjalnie się nad cała sprawą nie zastanawialiśmy i po prostu dalej robiliśmy swoje przekonani, że wszystko będzie w porządku.

4. Meble używane, prawie darmo! Jeśli nie macie sztucznych oporów, to jest opcja dla Was! Meble używane wcale nie są synonimem gorszej jakości. Często są zadbane, przez lata niemal nieuszkodzone. By taki znaleźć za darmo, warto przeglądać serwisy ogłoszeniowe – jak np. Pełno tam ogłoszeń pt. “oddam”.

W Gearbeście koniecznie należy płacić przez PayPal, bo zapewnia ochronę pozakupową (180 dni), w odróżnieniu od sklepu, który będzie możliwie maksymalnie kręcił i przedłużał, aby klient sobie odpuścił. Wielu Mirków miało już do czynienia z “suportem” Gearbestu, gdzie chińczyk tylko wkleja gotową formułkę i na tym jego pomoc się kończy.

Nie obracaj kota ogonem. Twój argument przeciw zabezpieczeniu gniazdek przy niemowlętach był taki, że dziecko w wieku 8 lat nie bedzie wiedziało co to gniazdko więc odpowiadam, piszę niemowlakach, ewentualnie dzieciach odrobine starszych a nie 8 latkach.

Życie jest zagadką. Świat jest zagadką. Oszukaliśmy się, że wiemy już właściwie wszystko świecie nas samych. Postawę „życie jest bez sensu„ i trzeba sobie znaleźć jakiś zastępczy „temat” można określić jako. niedojrzałą. Podobnie zachowuje się małe dziecko, które mając za trudną układankę rozrzuca elementy ze złością i ucieka. Helisa DNA jest sensowna, powstanie nowego człowieka to właściwe cud. Jak można stwierdzić, że życie jest bez sensu? To, że nie umiemy dziś ułożyć wszystkich elementów puzzla to nie powód do obrażania. Trzeba cierpliwie dążyć do celu. Do poznania. (Jak ktoś chce może do Warszawy).

Organizacja NaPomocAst z # wroclaw zajmuje się psami TTB ( # amstaff # bulterier # pitbull # staffordshire ) i walczy ze stereotypem na ich temat. NaPomocAst przygarnia psy, które przeznaczone są do uśpienia. Dziewczyna, która prowadzi organizację nie ma praktycznie życia prywatnego. Całość czasu poświęca psom. Pracuje, żeby zarobić i uratować kolejne bidy. Psy znajdują schronienie u niej w domu. Na podwórku zorganizowała dla niektórych specjalne, ogrzewane kojce. Prócz adoptowanych przez siebie ma jeszcze sporo psów na tymczasie. Tak naprawdę ona tworzy trzon organizacji (80% psów jest u niej) i bez jej pomocy może ona przestać istnieć.

Poza tym w czasach polskich przemian gospodarczych również dochodziło do takich sytuacji. Obrotni ludzie zaczynali od sprzedawania jakiegoś szajsu na łóżku polowym i dorabiali się własnych sklepów itp. Wniosek jest taki, że nawet na najwolniejszym rynku człowiek sobie nie poradzi jak jest tuman.